CRYOSFARMA – gelový studený a teplý obklad 12x12cm, 1 kus

Cryosfarma slouží jako gelový, opakovatelně použitelný chladivý nebo hřejivý obklad pro domácí i ústavní péči.
Dodací lhůta: Skladem, odesíláme do 1 – 2 dnů.
56,00 Kč s DPH

POPIS:

Gelový sáček se doporučuje jako základní vybavení lékárniček s první pomocí. Slouží jako opakovatelně použitelný chladivý nebo hřejivý obklad pro domácí i ústavní péči. Je vhodný při nevolnostech, mdlobách, popáleninách, bolestech měkkých tkání a svalů, pohmožděninách a drobných poraněních. Pomůže zklidnit pooperační rány a zmírnit otoky. Horký nebo studený gelový sáček pro opakované použití zůstává měkký a poddajný i po zmrazení.

POUŽITÍ:

Pro chladivý obklad vložíme sáček do mrazničky na cca 2 hodiny, pro hřejivý obklad vložíme sáček na 5 minut do vroucí vody nebo na 3 minuty do mikrovlnné trouby na 350W. Před aplikací na pokožku doporučujeme sáček obalit přiloženou TNT textilií, aby se předešlo popálení pokožky nebo omrzlinám. Sáček lze opakovatelně střídavě ochlazovat a ohřívat. Doba použitelnosti je při správném zacházení obvykle 5 let. Po použití se čistí vodou a mýdlem.

VÝROBCE: Phyto Performance, Itálie

BALENÍ: 1ks

 

Produkt je distribován v rámci přechodného období staneveného člínkem 120 nařízení EU 2017/745 spolu s prohlášením o shodě dle MDD93/42/EEC nejpozději do 26.5.2024 - poklud nebude mít výrobce v přechodném období sříve udělenou certifikace dle nového nařízení EU 2017/745 - Medical Device Regulation (MDR).