FOX MUSCLE TAPE - tejpovací páska kinezio modrá 5cm x 5m

Dodací lhůta: Na dotaz.
160,00 Kč s DPH

POPIS:

Páska má modrou barvu a je vyrobena z bavlny s elastanem. Je prodyšná, hypoalergenní a nijak neomezuje pacienta v běžných činnostech, lze se s ní i sprchovat. Adhezi zaručuje termosenzitivní lepidlo z lékařské pryskyřice, které se aktivuje teplem, proto dokonale přilne již po dvaceti minutách k pokožce.

Díky tloušťce, prodyšnosti a elasticitě lze přirovnat kinezio tejp k druhé kůži, což zaručuje, že do dvou hodin po nanesení ho nebudete zpravidla vůbec vnímat. Elastické vlastnosti si kinezio tejp udržuje po dobu 3 - 5 dní.

Složení: 96% bavlna, 4% elastan

 

 

POUŽITÍ:

Je nutné, aby aplikaci prováděl vždy odborník, který zná a respektuje fyziologii hojení a anatomické poměry svalů, vazů, fascií, šlach a lymfatického systému. V případě neodborné aplikace nemusí být tejpování účinné a může stav pacienta i zhoršit.

Kineziologická tejpovací páska se aplikuje na oholenou, odmaštěnou a suchou pokožku v protažení pohybového segmentu. Po aplikaci dojde k napnutí kůže a ostatních měkkých tkání. Po návratu do neutrální pozice se kinezio tejp díky elasticitě smrští zpět, čímž dojde k jeho zvrásnění, které tvoří velkou část terapeutického účinku.

Rohy tejpovací pásky je nutné zastřihnout dokulata, aby se eliminoval její oděr.

Páska se odstraňuje ve směru růstu chlupů, pomalu, tahem a šetrně. Odstranění lze usnadnit minerálními oleji, nebo mýdlovou vodou.

 

 

BALENÍ:  1 kus

 

Produkt je distribován v rámci přechodného období staneveného člínkem 120 nařízení EU 2017/745 spolu s prohlášením o shodě dle MDD93/42/EEC nejpozději do 16.11.2022 - poklud nebude mít výrobce v přechodném období sříve udělenou certifikace dle nového nařízení EU 2017/745 - Medical Device Regulation (MDR).