GOJI - tonikum z kustovnice čínské 10x10ml

Dodací lhůta: Skladem, odesíláme do 1 – 2 dnů.
130,00 Kč s DPH

POPIS:

Tonikum obsahuje vysoké množství výtažku z vysokohorského ovoce Goji, známého velmi vysokým obsahem vitamínů, stopových prvků a aminokyselin.

Je jedničkou mezi antioxidanty a výživovými doplňky. V podobě tonika je pak naprosto unikátní z důvodu velmi dobré stravitelnosti. Roste v nadmořských výškách nad 3000 m. n. m., Dodává životní energii, vitalitu, poskytuje imunitní ochranu a ochranu DNA. Zlepšuje zrak, redukuje zápaly, upravuje hladinu cholesterolu a triglyceridů, zvyšuje HDL, zvyšuje hladinu glutathionu v játrech a snižuje významně krevní tlak. Podporuje správnou funkci ledvin, jater a žaludku, má posilňující účinek na svaly a kosti. Vynika­jící pomocník pro regeneraci organismu, posílení imunity a celkové odolnos­ti. Lze užívat bez přerušení, nežádoucí vedlejší účinky nebyly popsány, nevhodný pro diabetiky a osoby alergické na včelí produkty.

Složení: Goji, med, čistá voda

                                                                                                                                                                  

POUŽITÍ:    

Dávkování: 1 ampule denně. Před snídaní nebo po večeři zředit ve vodě nebo čaji a vypít. Před použitím protřepat, usazenina není na závadu výrobku.

                                                                                                                                                              

BALENÍ: ampule 10 x 10ml

VÝROBCE: Harbin Yeekong Herb Inc., China