O firmě

Jsme dlouholetým partnerem největších velkoobchodních lékárenských společností - Phoenix a.s., Pharmos a.s., Vipharma a.s. a Aliance Healthcare s.r.o., sdružených v Asociaci velkodistributorů léčiv, která obhospodařuje rozhodující podíl na trhu zdravotního materiálu v České republice a také společnosti Vétoquinol s.r.o., která zaujímá dominantní postavení na trhu s veterinárními produkty.

Na český lékárenský trh dodáváme zdravotnické výrobky nejvyšší kvality –bandáže,fixační a kineziologické tejpovací pásky, chladící gelové obklady,chladící ledové spreje,antibakteriální vložky do obuvi ,ale i potravinové doplňky stravy, popáleninové produkty ,dětská projímadla a kosmetiku z Mrtvého moře. Nejširší laická veřejnost, ale i nemocnice a soukromí lékaři jsou nejlepší vizitkou vysoké oblíbenosti a kvality našich výrobků v lékárnách po celé republice.

Naše výrobky staly populární také u největších sportovních klubů. Jsme několik let pravidelnými dodavateli a partnery fotbalových, házenkářských, futsalových a jiných, zejména prvoligových klubů. Podporujeme však i výkonnostní sport a sportovce v těch nejmenších klubech.

 

Dodavatelé

Našimi největšími dodavateli jsou společnosti z těchto zemí:

  • Itálie
  • Slovensko
  • Izrael
  • Čína