Popáleninové produkty

Nabízíme přípravky pro první pomoc při termických popáleninách. Jsou využitelné všude tam, kde existuje reálné riziko popálení, např. ohněm, horkou tekutinou, párou, hořícím kovem, zásahem el. proudu a výbuchem. Výborně slouží i při solárních popáleninách od sluníčka. Použití není limitováno věkem pacienta a lze je použít na jakékoliv místo na lidském těle na popáleniny l. a 2. stupně.

Každých sedmnáct sekund se někdo popálí. Jedná se většinou o drobné popáleniny způsobené např. krátkým dotykem se zdrojem tepla. Avšak tyto popáleniny mohou mít pro postižené vážné následky. Častým dějištěm popáleninových úrazů je domácnost. Nejčastějšími pacienty jsou děti, senioři a zdravotně postižené osoby. Největší rizikovou skupinou z hlediska možného popálení představují zaměstnanci, obzvláště je zde nutné uvést elektrikáře a popáleniny od elektrického proudu, ale značně ohroženi jsou také pracovníci v chemickém průmyslu, rafineriích a gastronomii. Platí všeobecně uznávaná zásada, že časné chlazení popálenin, bez ohledu na jejich rozsah, pacientovi urychleně navozuje zmírnění bolesti a zmenšuje hloubkový rozsah tím, že je chlazením zastaveno progresivní šíření popáleniny.

Přípravky pro první pomoc proti popáleninám by měly být základním vybavením každé lékárničky v domácnosti, v autě, na chatě i na pracovišti.

Nabízíme patentované přípravky americké firmy Water-Jel Technologies Llc., které jsou určené k první i následné pomoci při termických popáleninách.

V současné době již natrefíte na produkty Water Jel na všech místech, například u požárníků, záchranných služeb, ve školách, veřejných budovách, v průmyslu, v armádě či u námořníků. Water-Jel je jediným produktem, který je v US Army oficiálně schválen pro používání ošetřování fosforových popálení. Dále byl produkt Water-Jel vybrán a používán při závodech Formule 1 při všech závodech v sezónně.

 Chlazení prostředkem Water Jel zastavuje působení tepla a tím i další termické poškození tkáně.

Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Burncare - gel na popáleniny 50ml

První pomoc při popálení pokožky (tekutina, pára, sluneční záření, oheň atd.).
95,00 Kč s DPH